Hliníková okna; hliníkové dveře; fasádní systémy; zimní zahrady - Hliníkový program

Hliníkový program nabízí mnohem více možností než-li jenom okna a dveře. Hliník je často právem nazýván materiálem budoucnosti. Od hliníku můžete očekávat:

  1. Široké možnosti využití (okna, dveře, fasády, zimní zahrady)
  2. Obrovská trvanlivost materiálu
  3. Vynikající vlastnosti jako například nostnost (použití na fasády)
  4. Bezpečnost (protipožární prvky)
  5. Exluzivní záruka 72 měsíců

Pro hliníkový program používáme výhradně profilové prvky předních dodavatelů Schüco a CORTIZO.

Hliník - materiál pro nejvyšší nároky

Zvyšující se využívání hliníku coby materiálu pro výrobu oken, ke kterému již řadu let dochází v mnoha evropských zemích, se stále intenzivněji prosazuje také v České Republice. Tento vysoce jakostní materiál s dlouhou životností a neklesající hodnotou je jedinečný svou tvárností a barevnou rozmanitostí. Pro mnoho stavebníků je hlavním důvodem volby tohoto materiálu především jednotný vzhled a velké prosklené formáty hliníkových vstupních dveří, posuvných dveří a oken.



Hliník - materiál budoucnosti

Dříve běžné mínění, že hliník má slabiny v oblasti tepelné izolace a trpí kondenzací vodních par, bylo dávno vyvráceno. Díky termickému oddělení hliníkových profilů pomocí izolačních plastových tepelných mostů mohou hliníkové systémy dobře obstát s ostatními materiály. Svou Uf-hodnotou (koeficient prostupu tepla oknem) 0,9 - 1,6 W/m2K dosahuje systém AWS 75.SI (SI = Super Insulation) stejných tepelně izolačních hodnot jako okna plastová či dřevěná.

Bezpečnost

Také v bodě bezpečnosti nabízí hliník nejlepší možnosti na ochranu osobního majetku. Kromě prvků s vysokou třídou odolnosti vůči vloupání, systémů odolávající účinkům střelby a trhavin a systémů protipožární ochrany, je k dispozici celá řada množností, které ve spojení s příslušnými systém kování a bezpečnostním sklem poskytují maximum v oblasti bezpečnosti.

Komfort

Komfort zdůrazňují hliníková okna již svým velmi snadným ovládáním, a to především za využití automatizace.

Design

Hliník boduje především svými optickými kvalitami: jeho vysoké statické hodnoty umožňují realizaci velkých formátů s úzkými profily a garantují tak maximální přívod světla. Vnější a vnitřní stranu lze opatřit rozdílným barevným provedením, takže např. opticky nápadné barevné provedení fasády lze na straně interiéru opatřit klidnými barevnými odstíny.



Patička a copyright


Copyright


Menu v patičce